Zavřít reklamu

Není vůbec neobvyklé, že Samsung z odstupem času přidá nové barevné varianty svých produktů. Naposledy jsme se s tímto postupem setkali u Galaxy S20+ a Galaxy Buds+, které jihokorejský technologický gigant představil ve fialové BTS edici. Nyní se dočkáme nové barvy bezdrátových sluchátek Galaxy Buds Live.

Mystic Blue, tedy modrá barva pro Galaxy Buds Live byla představena pro americké  zákazníky dříve tento týden a již brzy se dočkáme také zde, v Evropě. Konkrétní datum začátku prodeje připadá na 26. října, tedy na stejný den, kdy začíná Samsung týden. Že jste o této akci ještě neslyšeli? Žádný div, jedná se totiž o zcela novou marketingovou akci jihokorejské společnosti pro evropské trhy a to včetně České republiky. V době od 26. října do 1. listopadu bude možné zakoupit na e-shopu vybrané produkty z dílny Samsungu se slevou až 25%. Samsung nezveřejnil žádné další podrobnosti, ale z grafiky zveřejněné na webu samsung.com/cz můžeme soudit, že se bude jednat o lednice, pračky, televize, tablety nebo mobilní telefony včetně Galaxy Note 20 nebo Galaxy Z Fold 2.

Modrá barva není jedinou, které se zákazníci v USA dočkali, jihokorejská společnost na tamním trhu poslala do prodeje sluchátka Galaxy Buds Live také v červeném provedení (Mystic Red). O tom, že bychom se s touto barvou mohli setkat i v Česku však nemáme žádné informace.

Související články

Dnes nejčtenější