Zavřít reklamu

Telefony Samsung Galaxy Note 20 a Galaxy Note 20 Ultra obdržely začátkem tohoto týdne bezpečnostní aktualizaci pro měsíc říjen a nyní druhý zmíněný model dostává další softwarový update. Ten kromě jiného zlepšuje výdrž baterie.

Nová aktualizace vedle lepší výdrže baterie (jak moc lepší, však Samsung nerozvádí) také přináší vylepšenou stabilitu fotoaparátu a tmavého režimu. Není úplně jasné, v čem spočívá vylepšení stability tmavého režimu – redaktoři webu SamMobile s ním na svých Galaxy „dvacítkách“ žádný problém neměli a ani na fórech Samsungu či jiných si jejich uživatelé na jeho funkčnost nestěžují, nicméně pokud na vašich zařízeních nefunguje správně, update by potíže s ním spojené mohl řešit.

Aktualizace vyšla jako první pro uživatele v Německu a přichází s verzí firmwaru N98xxXXU1ATJ1. Do dalších zemí světa by se měla rozšířit v následujících dnech. Stejný update by měl brzy dostat i Galaxy Note 20.

Jako vždy je možné použít možnost Stáhnout a nainstalovat v menu Nastavení>Aktualizace softwaru ke stažení aktualizace „vzduchem“.

Související články

Dnes nejčtenější