Zavřít reklamu

Chytré hodinky Galaxy Watch 3 by měl Samsung světu odhalit už přístí měsíc a tak není divu, že unikají stále podrobnější informace. Již jsme vám přinesly zprávy o podrobných specifikacích i designu hodinek. Tentokrát se o novinky postaral známý „únikář“ Evan Blass, který zveřejnil prostřednictvím svého účtu @evleaks na webu Patreon snímek nové barevné varianty Galaxy Watch 3. O této nové barvě jsme již slyšeli v souvislosti s připravovaným smartphonem Galaxy Note 20, ten by měl být také dostupný v novém barevném provedení, konkrétně bronzovém.

Na snímku by se měly nacházet Galaxy Watch 3 ve velikosti 41mm, je tak možné, že nová bronzová barva bude k dispozici pouze pro tento menší model hodinek. Stejně tomu je v případě současných Galaxy Watch, kdy růžovo-zlatá barva je dostupná také pouze pro menší provedení. Ovšem na to, jaké nám dá nakonec jihokorejská společnost možnosti barevných kombinací si budeme muset ještě chvíli počkat.

Jak jsme již zmiňovali výše, Galaxy Watch 3 by se měly dočkat představení v červenci, konkrétní datum však nebylo známo. Avšak také na tuto otázku nám možná Evan Blass dává odpověď ve svém twitterovém příspěvku, kde poukazuje na to, že hodinky na obrázku zobrazují středu dvacátého druhého. Jedná se skutečně o datum, kdy nám Samsung ukáže chystané hodinky a také nová bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Live, která by se měla ukázat po boku Galaxy Watch 3?

Související články

Dnes nejčtenější

.