Zavřít reklamu

První zmínky o tom, že Samsung pracuje na telefonu Galaxy M31s se objevily přibližně před měsícem, tehdy se spekulovalo, že by tento levný smartphone mohl být vybaven baterií s kapacitou neuvěřitelných 6000mAh hodin, to se nyní potvrdilo.

V databázi certifikační společnosti TÜV Rheinland se objevila baterie s kódovým označením EB-BM317ABY, to koresponduje s telefonem s modelovým číslem SM-M317F, tedy Galaxy M31s. Není velkým překvapením, že Galaxy M31s obdržel baterií právě o kapacitě 6000mAh, stejný článek najdeme totiž také u Galaxy M31.

Z uniklého certifikátu se už více nedozvíme, ale dle předchozích úniků bychom se měli dočkat u chystaného smartphonu čtyř fotoaparátů na zádech telefonu, z nichž hlavní objektiv by měl být 64MPx. Z nedávno uniklého benchmarku Geekbench víme, že Galaxy M31s nabídne 6GB paměti RAM, procesor Exynos 9611 a operační systém Android 10 s nadstavbou OneUI 2. K dispozici by měly být varianty s úložištěm 64 a 128 GB.

Další informace o Galaxy M31s zatím nemáme k dispozici, ale po vzoru modelu Galaxy M31 lze očekávat 6,4 palcový Infinity-U displej, čtečku otisků prstů na zádech zařízení, slot na dvě simkarty, USB-C port nebo rychlé nabíjení.

Telefon Galaxy M31 se na český trh nedostal, ale je velmi pravděpodobné, že jeho „s“ verze se v Česku prodávat bude, stejně jako tomu bylo v případě modelů A30s nebo A21s. Samsung by měl Galaxy M31s odhalit někdy v srpnu nebo září letošního roku, cena by se měla pohybovat okolo 5 tisíc korun.

Zdroj: SamMobile (1,2)

Související články

Dnes nejčtenější

.