Zavřít reklamu

V minulém týdnu jsme poprvé mohli vidět reálné fotografie nových chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch 3. Fotografie ale nebyl v příliš dobré kvalitě a navíc šlo pouze o přední stranu. Známý leaker @evleaks se však dnes postaral o překvapení. Zveřejnil oficiální render Galaxy Watch 3, díky kterému se můžeme podívat detailně na téměř všechny strany těchto hodinek.

Na obrázku můžeme vidět chytré hodinky Galaxy Watch 3 v 45mm verzi. Kódové označení je SM-R840 a jedná se o verzi z nerezové oceli. Existovat má i verze, kde bude tělo z titanu. Vidět můžeme také kožený řemínek a velký senzor, se kterým se dá měřit nejen srdeční tep, ale i krevní tlak a EKG. Nechybí ani otočná luneta a dvě ovládací tlačítka. Z nápisů na zadní straně hodinek je také jasné, že budou mít GPS, certifikaci MIL-STD-810G, voděodolnost 5 ATM a tvrzené sklo Gorilla Glass DX. Na přední straně můžeme vidět i nový ciferník, který kromě času zobrazuje baterii, počasí a počet kroků.

Samsung-Galaxy-Watch-3-45mm
Zdroj: @evleaks

Již dříve bylo odhaleno, že hodinky Galaxy Watch 3 budou mít 1,4 palců velký Super AMOLED displej, 1GB RAM paměť, 8GB úložiště a novou verzi systému Tizen 5.5. Kromě 45mm verze uvidíme i menší velikost 41 mm. Představení bychom se měli dočkat v srpnu 2020 na akci Samsung Unpacked.

Dnes nejčtenější

.