Zavřít reklamu

Také dnes pokračuje série úniků o zařízeních, které nám Samsung ve velmi blízké době představí. Nyní máme k dispozici informace o kapacitě baterií, které se budou ukrývat v těle druhé generace skládacího smartphonu Galaxy Fold 2.

Roušku tajemství nadzvednul na Twitteru uživatel @_the_tech_guy, který sdílel podrobnosti z dokumentů regulačního úřadu 3C Mark. Z těch vyplývá, že chystaný Galaxy Fold 2 bude vybaven hlavní baterií o kapacitě 2275mAh, doplněnou sekundární baterií s kapacitou 2090mAh, celkově tedy následník současného Galaxy Fold bude mít k dispozici 4365mAh. V dostupných dokumentech je ale zmiňována tzv. jmenovitá hodnota kapacity baterie, tedy minimální. U produktů je standardně uváděna tzv. typická kapacita baterie, což je průměrná hodnota daného typu baterie s ohledem na odchylky. Galaxy Fold 2 by tak mohl disponovat baterií o velikosti 4500mAh, to je v porovnání s první generací Galaxy Fold o 120mAh více, článek původního skládacího smartphonu má totiž v součtu kapacitu baterií 4380mAh.

Uvidíme, jak na tom bude reálná výdrž Galaxy Fold 2, ten by totiž měl přijít s hlavním displejem o velikosti 7,7 palců a vnějším displejem s rozměrem 6,23 palců, to je oproti původnímu Galaxy Fold nárůst, jeho displeje totiž mají 7,3 a 4,6 palců. Navíc se spekuluje o tom, že hlavní panel by měl podporovat 120Hz obnovovací frekvenci, která je energeticky náročnější.  Na druhou stranu bychom se měli u připravovaného ohebného telefonu setkat s úspornějším procesorem a LTPO displeji, které by měly také přinést úsporu energie.

Samsung by měl Galaxy Fold 2 odhalit společně s řadou Galaxy Note 20 na netradiční události Galaxy Unpacked letos 5. srpna.

Zdroj: SamMobile, GIZMOCHINA

Dnes nejčtenější

.