Zavřít reklamu

Společnost Samsung by v srpnu letošního roku měla představit novou generaci svých smartphonů produktové řady Galaxy Note a Galaxy Fold. Co se připravovaných nových modelů Galaxy Note týče, přinesli jsme vám v uplynulých dnech hned několik zajímavých zpráv – můžeme si například udělat představu o fotoaparátu, baterii i celkovém vzhledu chystaného smartphonu.

Tento týden se na internetu objevily dokumenty, související s CCC certifikací smartphonu Galaxy Note 20+, a spolu s jejich zveřejněním jsme se také dozvěděli podrobnosti o dalších vlastnostech připravovaného smartphonu. Jedna z variant telefonu Galaxy Note 20+, která nese označení SM-N9860, nedávno úspěšně prošla v Číně povinným procesem certifikace. Příslušné dokumenty prokázaly řadu funkcí, jako je třeba podpora 5G konektivity a rychlého 25W „drátového“ nabíjení (9V/2.77A PD nebo 11V/2.25A PPS). Testování nabíjení smartphonu proběhlo za pomoci nabíječky EP-TA800 od Samsungu s podporou USB-PD a PPS.

Jak jsme již zmínili v našich předchozích článcích, měl by být smartphone Galaxy Note 20+ vybaven 6,9-palcovým AMOLED Infintiy-O displejem s LTPO panelem, rozlišením QHD+ a obnovovací frekvencí 120 Hz. Na telefonu by měl běžet operační systém Android 10 s nadstavbou One UI 2, smartphony řady Galaxy Note 20 by měly být osazené čipsetem Exynos 992 nebo Snapdragon 865 s vylepšeným výkonem i spotřebou. Novinka by dále měla být opatřena trojitým fotoaparátem, sestávajícím z primárního 108MP senzoru a objektivu s optickým zoomem. O přísun energie by se měla starat baterie s kapacitou 4500 mAh.

Související články

Dnes nejčtenější

.