Zavřít reklamu

Telefony řady Galaxy Note byly vždy výkladní skříní Samsungu. Nabízejí to nejlepší, takže je pokaždé zajímavé sledovat i úniky a spekulace. Nyní jsme se například dočkali odhalení designu Galaxy Note 20+ a několika klíčových informací, o které se postaral OnLeaks ve spolupráci se serverem Pigtou.

Není velkým překvapením, že se design telefonu neliší od renderů menšího Galaxy Note 20. Design řady Galaxy se totiž nemění a vychází z Galaxy Note 10, respektive Galaxy S20. Změn si můžete všimnout u fotoaparátů na zadní straně a také u zapínacího tlačítka. Rozměry Galaxy Note 20+ by měly být 165 x 77,2 x 7,6 mm. Na přední straně se stále nachází selfie kamera v průstřelu. Na spodní straně je USB-C konektor a již se bohužel nedá počítat s 3,5mm audio konektorem.

Netradiční je přesun S Pen na druhou stranu, což potvrzuje i předchozí spekulace u Galaxy Note 20. Kvůli tomu byl přesunut i hlasitý reproduktor. Z renderů můžeme vidět také to, že samotný displej již není tak zaoblený jako v minulých letech. Samsung tak pokračuje v nastoleném trendu jako u řady Galaxy S20.

Co se týče dalších parametrů, tak baterie by měla mít kapacitu 4 500 mAh, což se nemusí zdát příliš mnoho. Obzvlášť když vezmeme v potaz, že by měl displej mít velikost 6,9 palců, 120HZ obnovovací frekvenci a rozlišení 3040 x 1440 pixelů. Poměr stran bude 19:9. Výkon bude mít na starost Qualcomm Snapdragon 865 anebo Exynos 992 s až 16 GB RAM pamětí. Ta bude LPDDR5 a chybět nebude ani rychlé UFS 3.1 úložiště. Na zadní straně bychom měli vidět 108 MPx hlavní fotoaparát, zmizet by už měla funkce 100x Zoom a údajně i ToF senzor. Představení Galaxy Note 20 uvidíme v srpnu pravděpodobně i s novou verzí ohebného telefonu Galaxy Fold 2.

Dnes nejčtenější

.