Zavřít reklamu

Jak vám jistě neušlo, ve čtvrtek do éteru unikla první fotografie připravovaného telefonu střední třídy Galaxy A35. Nyní tu máme první snímky jeho sourozence Galaxy A55. Co ukazují?

Fotografie Galaxy A55, které se podle webu MySmartPrice objevily v databázi čínského regulátora TENAA, potvrzují to, co jsme viděli již předtím na renderech, tedy že telefon bude mít plochý zadní panel s třemi od sebe oddělenými fotoaparáty, ploché strany a rám s výstupkem pro fyzická tlačítka zvaným Key Island. Jinými slovy vypadá zezadu a ze stran úplně stejně jako Galaxy A35.

Galaxy A55 bude podle dostupných úniků disponovat čipsetem Exynos 1480 s grafickým čipem AMD Xclipse 530, až 8 GB operační a 128 nebo 256 GB vnitřní paměti, 50MPx hlavním fotoaparátem, 32MPx selfie kamerkou a baterií s kapacitou 5000 mAh. Softwarově má běžet na Androidu 14 s nadstavbou One UI 6.0. Dále můžeme očekávat stereo reproduktory, poddisplejovou čtečku otisků prstů nebo stupeň krytí IP67. Očekává se také, že oproti předchůdci bude mít kovový rám (Galaxy A54 5G má plastový).

V tuto chvíli není známo, kdy bude Galaxy A55 spolu s A35 uveden na scénu, s ohledem na minulost však můžeme předpokládat, že to bude příští měsíc.

Špičkové Samsungy s bonusem až 10 000 Kč koupíte zde

Dnes nejčtenější

.