Zavřít reklamu

Samsung by měl příští měsíc představit své nové „hlavní“ modely střední třídy Galaxy A35 a A55. Již dříve do éteru pronikly jejich rendery, takže víme, jak budou vypadat, a nyní unikla první fotografie prvního zmíněného. Potvrzuje designovou změnu týkající se rámu.

Fotografie zadní strany telefonu Galaxy A35, která se objevila na webu korejského regulátora Radio Research Agency (RRA), ukazuje povědomý design s plochým zadním panelem a třemi od sebe oddělenými fotoaparáty. Potvrzuje také plochý rám s designovým prvkem zvaným Key Island, což je výstupek, do něhož jsou zapuštěna fyzická tlačítka. Tímto prvkem bude podle všeho disponovat i Galaxy A55 a další modely řady Galaxy A v tomto roce (jako první se objevil u telefonů Galaxy A15 a A25 z konce minulého roku).

Web RRA jinak o Galaxy A35 neodhalil prakticky nic, pouze jeho modelové číslo SM-A356N, které potvrzuje, že bude podporovat 5G sítě. Galaxy A35 bude podle dostupných úniků vybaven 6,6palcovým AMOLED displejem s rozlišením Full HD+ a obnovovací frekvencí 120 Hz, čipsetem Exynos 1380, minimálně 6 GB operační paměti, 128 či 256GB úložištěm a 50MPx hlavním fotoaparátem. Softwarově by měl běžet na Androidu 14 a nadstavbě One UI 6.0.

Samsung své „vlajkové“ modely řady Galaxy A v minulosti představoval v březnu, takže pokud tuto praxi letos nezmění, můžeme očekávat, že Galaxy A35 a A55 budou na scénu uvedeny již za několik týdnů.

Řadu Galaxy S24 koupíte nejvýhodněji zde

Dnes nejčtenější

.