Zavřít reklamu

Jak vám jistě neušlo, někteří majitelé nových vlajkových telefonů Samsungu, zejména pak modelu S24 Ultra, si stěžují na vybledlé barvy displeje, když je zapnutý barevný profil Živý. V reakci na to korejský obr k údivu mnohých uvedl, že „toto chování displeje je záměrnou úpravou barev a není vadou produktu“. Jak se ale nyní zdá, tak změnil názor, protože podle všeho připravuje softwarovou aktualizaci, která tento „problém“ řeší.

Podle jednoho z nejdůvěryhodnějších leakerů v technologickém světě Ice Universe příští aktualizace Samsungu pro řadu Galaxy S24 přinese ruční posuvník pro úpravu sytosti barev v rámci režimu displeje Živý. Tato možnost se prý bude nazývat Vividness (živost) a ti, kteří nejsou spokojeni s výchozím režimem Živý, ji budou moci použít k úpravě barev podle svého vkusu.

Leaker dále tvrdí, že pokud pomocí nové možnosti zvednete živost o jeden stupeň, dostanete barvy displeje podobné těm u Galaxy S23 Ultra. Pokud jej zvednete o dva stupně, měli byste pak vidět ještě jasnější barvy, podobné těm, jaké má Galaxy S21 Ultra.

V tuto chvíli není jasné, kdy se příští aktualizace pro řadu Galaxy S24 objeví, příspěvek Ice Universe však naznačuje, že by mohla být již za dveřmi. Není vyloučeno, že nová možnost bude součástí únorového bezpečnostního updatu, který Samsung začal vydávat tento týden.

Řadu Galaxy S24 koupíte nejvýhodněji zde

Dnes nejčtenější

.