Zavřít reklamu

Samsung začal tento týden na první zařízení vydávat únorovou bezpečnostní aktualizaci. Jako první ji konkrétně dostalo starší skládací véčko Galaxy Z Flip3. Korejský obr nyní zveřejnil, jaké chyby nová bezpečnostní záplata opravuje.

Únorový bezpečnostní patch opravuje celkem 72 zranitelností, z nich většinu – 61 – opravil Google a zbytek Samsung. Dvě opravy poskytnuté Googlem byly zahrnuty do bezpečnostní záplaty z minulého měsíce, zatímco dvě se nevztahují na zařízení Galaxy.

Tři vulnerability byly označeny jako kritické, zatímco 58 představovalo vysoké riziko. Z oprav specifických pro zařízení Samsungu bylo sedm označeno jako vysoce nebezpečné a čtyři jako středně nebezpečné. Korejský gigant u svých zařízení opravil mimo jiné chyby ve službách Smart Suggestion, GosSystemService, Auto Hotspot nebo v bootloaderu. Více o jeho aktuálních opravách si můžete přečíst zde, o opravách Googlu pak tady.

Samsung by měl únorovou bezpečnostní aktualizaci vydat pro všechna svá zařízení vyšší třídy a většinu smartphonů střední třídy do konce tohoto měsíce. Některé cenově dostupné telefony a tablety ji mohou obdržet tento měsíc, zatímco zařízení, která se neřídí měsíčním aktualizačním plánem, ji nedostanou nebo na ně „přistane“ v příštích několika měsících.

Kompletní nabídku výprodeje Samsung zařízení naleznete zde

Dnes nejčtenější

.