Zavřít reklamu

Nejnovější nejvyšší vlajková loď Samsungu Galaxy S24 Ultra se ukazuje jako skvělý smartphone. Má extrémně jasný displej, odolnější rám (z titanu), ultra vysoký výkon, vylepšené fotoaparáty nebo delší výdrž baterie. Jak se však nyní zdá, ne vše je s ním úplně v pořádku. Konkrétně si někteří uživatelé stěžují na to, že jeho displej má vybledlé barvy.

Zdá se, že 6,8palcová obrazovka Dynamic AMOLED 2X na Galaxy S24 Ultra má problémy s barvami. Někteří uživatelé telefonu si všimli, že jeho displej ve srovnání s loňskou Ultrou zobrazuje lehce vybledlé barvy. Tento problém se podle všeho objevuje jen při použití režimu displeje Živý. Při použití režimu Přirozený se zdá, že barvy vypadají podobně jako u Galaxy S23 Ultra. Uživatelé si na tento problém začali stěžovat na sociálních sítích, jako je Reddit a X. Vypadá to, že stejný problém se týká i ostatních modelů nové řady, tedy Galaxy S24 a S24+.

Jak můžete vidět na prvním obrázku v galerii, výběr režimu displeje Živý zlepšuje sytost barev na Galaxy S21 Ultra. Výběr stejného profilu na letošní Ultře však intenzitu barev téměř nezmění. Někteří uživatelé říkají, že tento přepínač nemusí fungovat a že výběr této možnosti nemusí fungovat podle očekávání. Pokud tomu tak skutečně je, lze to snadno opravit softwarovou aktualizací. V tuto chvíli není každopádně jasné, jestli se jedná o hardwarový nebo softwarový problém, jelikož Samsung na něj zatím nereagoval.

Již dříve si také někteří uživatelé stěžovali na to, že letošní nejvyšší „vlajka“ korejského obra má problémy s režimem Always On Display. Konkrétně s tím, že režimu chybí několik možností, včetně možnosti jej otočit na šířku a samostatného ovládání jasu. Řada Galaxy S24 bude u nás dostupná od zítřka. Pokud ji chcete koupit nejvýhodněji, klikněte na níže uvedený odkaz.

Řadu Galaxy S24 nejvýhodněji koupíte zde

Dnes nejčtenější

.