Zavřít reklamu

Samsung nedávno představil sluchátka Galaxy Buds FE, která nabízejí skvělý poměr ceny a výkonu. Nyní vyšlo najevo, že pracuje na nástupci sluchátek Galaxy Buds2 Pro, které uvede na scénu v příštím roce.

Galaxy Buds FE, které u nás Samsung prodává za velmi příznivých 2 690 Kč, byly jedinými sluchátky, které v letošním roce představil. Jak ale nyní exkluzivně informuje web SamMobile, příští rok se korejský obr vrátí k výrobě vlajkových sluchátek a představí nástupce sluchátek Galaxy Buds2 Pro.

Galaxy Buds2 Pro byly uvedeny na scénu loni v létě a vyznačovaly se vynikajícím zvukem, aktivním potlačením hluku a menším designem, který nabízel lepší přizpůsobení než Galaxy Buds2 nebo Galaxy Buds Live. Galaxy Buds2 Pro jsou stále nejnovějšími špičkovými sluchátky korejského giganta – Galaxy Buds3 zatím představeny nebyly, i když se spekulovalo, že letos budou.

Galaxy Buds3 Pro by mohly být odhaleny spolu příštími skládacími smartphony Galaxy Z Fold6 a Z Flip6 v létě 2024, jisté to však není. V tuto chvíli také není známo, jaká vylepšení Buds3 Pro přinesou. Lze očekávat obecné vylepšení zvukové kvality, účinnější potlačení okolního hluku či lepší výdrž baterie, avšak vzhledem k tomu, jak drahé byly Galaxy Buds2 Pro při uvedení na trh, Samsung u jejich nástupce pravděpodobně příliš zásadních změn neprovede.

Samsung Galaxy Buds koupíte zde

Dnes nejčtenější

.