Zavřít reklamu

V poslední době přibývá stále více důkazů o tom, že Samsung pracuje na chytrém prstenu nazvaném Galaxy Ring či Samsung Curio (vyloučeny však nejsou ani další názvy), který bude zřejmě moci zaznamenávat různá zdravotní a kondiční data. Nyní byl nalezen další důkaz, který ukazuje na blížící se představení prvního chytrého prstenu korejského obra.

Jak na sociální síti X (dříve Twitteru) uvedl v poslední době čím dál aktivnější leaker Revegnus, korejští uživatelé zkoumali nejnovější verzi aplikace Galaxy Wearable a zjistili, že obsahuje novou ikonu, která připomíná prsten. Taková ikona v aplikaci dříve vidět nebyla. Je tak možné, že Samsung interně pracuje na chytrém prstenu a testuje jej prostřednictvím aplikace Galaxy Wearable.

O chytrém prstenu Samsungu toho v tuto chvíli není známo prakticky nic. Proslýchá se, že uživatelé prostřednictvím něj budou moci sledovat cvičení, spánek, měřit srdeční frekvenci a dělat další věci. Podle nejnovějšího úniku bude prsten uveden na scénu spolu s řadou Galaxy S24 v lednu.

Většina chytrých prstenů, které se v současnosti nabízejí na trhu, nepochází od známých značek. Pokud tedy Samsung příští rok skutečně představí svůj první chytrý prsten, měl by díky svému stávajícímu ekosystému mobilních produktů a obrovskému marketingovému rozpočtu velkou šanci způsobit na trhu menší revoluci. K tomu však jeho prsten bude muset nabídnout maximálně spolehlivé a přesné sledování zdraví a kondice.

Dnes nejčtenější

.