Zavřít reklamu

Již nějakou dobu se v digitálních kuloárech spekuluje o tom, že Samsung pracuje na chytrém prstenu. Svědčí o tom mimo jiné i různé ochranné známky, které si nechal nedávno zapsat a které s ním podle všeho souvisejí. Nyní se v éteru objevila zpráva, podle níž by mohla jeho hromadná výroba začít již v srpnu. Počkat si však prý na něj budeme muset minimálně do příštího roku.

Jak uvádí s odvoláním na korejský web The Elec server SamMobile, Samsung se pravděpodobně příští měsíc rozhodne, kdy začne sériová výroba jeho chytrého prstenu Galaxy Ring. Očekává se, že by mohla začít ještě v srpnu.

Samsung je údajně blízko tomu, aby se svými domácími a mezinárodními dodavateli součástek dokončil konečnou verzi Galaxy Ringu. Korejský gigant se prý nicméně ještě nerozhodl, kdy zahájí jeho sériovou výrobu. Jakmile bude jeho konečná verze dokončena, budou prý výsledky oznámeny šéfovi divize Samsung MX TM Rohovi, který pravděpodobně rozhodne o tom, kdy má hromadná výroba začít.

Zpráva webu The Elec se prý také zmiňuje o tom, že i když masová výroba chytrého prstenu Samsungu začne v srpnu, uveden na scénu nebude dříve než v příštím roce. Galaxy Ring bude muset získat zdravotní certifikace pro své funkce sledování zdraví a kondice, tak jako je musejí získat hodinky Galaxy Watch, a tento proces může trvat až rok. Je tak prý možné, že prsten bude nakonec představen až v roce 2025.

Před konáním poslední akce Galaxy Unpacked někteří spekulovali, že Samsung by v rámci ní mohl chytrý prsten alespoň poodhalit, to se však nestalo. Můžeme tak doufat, že se upoutávky na něj dočkáme na příštím Galaxy Unpacked, který se podle všeho odehraje na začátku příštího roku a na kterém bude představena smartphonová řada Galaxy S24.

Ty nejlepší nositelnosti koupíte zde

Dnes nejčtenější

.