Zavřít reklamu

Samsung představil aktuální vlajkovou řadu Galaxy S23 letos v únoru, řada Galaxy S24 by však mohla být uvedena na scénu ještě dříve a přinést s sebou zcela nový produkt, o kterém se již delší dobu spekuluje a který by ji mohl zastínit. Alespoň podle informací legendárního leakera.

Jak s odvoláním na jednoho z nejdůvěryhodnějšího leakerů na poli smartphonů Ice Universe uvedl web Android Authority, řada Galaxy S24 bude představena v lednu příštího roku. Leaker prý kromě toho tvrdí, že spolu s ní korejský obr odhalí dlouho svůj dlouho očekávaný chytrý prsten a že ten bude „hvězdou“ celé show.

O prvním chytrém prstenu Samsungu, který údajně ponese název Galaxy Ring nebo Samsung Curio (hovoří se ale i o řadě dalších), se v digitálních kuloárech spekuluje již nějakou dobu. Důkazy o jeho existenci byly nalezeny v patentech a přihláškách k ochranným známkám a úniky už dříve naznačovaly, že nositelné zařízení je v „pokročilých fázích“ vývoje. Nicméně únik z července tvrdil, že Samsung by mohl jeho představení plánovat až na rok 2025. Je možné, že na příštím Galaxy Unpacked na něj jen naláká a oficiálně jej představí později, až bude mít všechny potřebné regulatorní certifikace (u hodinek tento proces může trvat několik měsíců až rok).

Chytrý prsten Samsungu by měl nabízet funkce sledování zdraví a kondice prostřednictvím aplikace Samsung Health, podobně jako Galaxy Watch, s tím rozdílem, že bude kompaktnější a nebude zřejmě tak bohatý na funkce jako hodinky. I kvůli tomu, že pravděpodobně nebude mít displej.

Dnes nejčtenější

.