Zavřít reklamu

Už nějakou dobu se spekuluje o tom, že Samsung pracuje na svém prvním chytrém prstenu. Svědčí o tom mimo jiné několik zapsaných ochranných známek v letošním roce nebo zmínka o chytrém prstenu v poslední betaverzi aplikace Samsung Health. Nyní si pro něj zajistil další ochrannou známku, která odhalila jeho možný název.

Samsung si u britského patentového úřadu Intellectual Property Office nechal zaregistrovat novou ochrannou známku, kterou úřad zařadil do „Třídy 9“. Tato třída produktů se skládá z chytrých prstenů a softwaru pro chytré prsteny, nositelných počítačů, nositelných digitálních elektronických komunikačních zařízení a dalších.

Korejský obr si novou ochrannou známku nechal u britského úřadu zapsat 22. srpna. Ochranná známka „jistí“ zařízení s názvem Samsung Curio, což je zkratka pro zvědavost nebo vzácný, neobvyklý či zajímavý předmět. Je možné, že takto se bude první chytrý prsten Samsungu jmenovat, jakmile bude připraven vstoupit na trh, jisté to však není. Nedávno se v éteru objevila informace, že ponese název úplně jiný, a to Galaxy Ring.

Kdy by mohl být první chytrý prsten korejského giganta uveden na scénu, není v tuto chvíli známo, lze však předpokládat, že letos to nebude. Samsung kromě něj pracuje i na novém headsetu pro rozšířenou realitu, který by mohl někdy příští rok vstoupit na trh pod názvem Galaxy Glasses.

Nejlepší wearables produkty koupíte zde

Dnes nejčtenější

.