Zavřít reklamu

Už se s ní ani nepočítalo, ale Google těsně před vydáním ostré verze vypustil na kompatibilní telefony Pixel ještě jednu betaverzi Androidu 14. Co nového přináší?

Pátá a finální beta Androidu 14 nepřináší žádné nové funkce (oficiální protokol změn se alespoň o žádných nezmiňuje), pouze opravuje celou řadu chyb a problémů. Opravena byla například chyba, kdy se ikona snímače otisků prstů nezobrazila podle očekávání, chyba, kdy hledání Wi-Fi sítí způsobovalo rychlé vybíjení baterie, problém, kdy náhledy tapet byly někdy prázdné, problém, kdy se na zamykací obrazovce nesprávně zobrazovaly hodiny, nebo bug, kdy se widgety překrývaly a nesprávně se na sebe skládaly.

Očekává se, že Google začne aktualizaci s ostrou verzí Androidu 14 na své telefony vydávat ještě tento měsíc nebo začátkem toho příštího. Jako první by ji měla dostat řada Pixel 7. Prvními telefony, které na Androidu 14 poběží rovnou z krabičky, budou podle všeho Pixel 8 a Pixel 8 Pro, které by měl americký technologický gigant představit na podzim.

Jak jste jistě zaznamenali, Samsung v pátek na telefony řady Galaxy S23 vydal první betaverzi z Androidu 14 vycházející nadstavby One UI 6.0. Její ostrá verze se očekává v říjnu nebo listopadu.

Novinky Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.