Zavřít reklamu

Není to tak dlouho, co se v digitálních kuloárech objevily zvěsti, že příští nejvyšší vlajková loď Samsungu Galaxy S24 Ultra by mohla mít větší baterii a rychlejší nabíjení. To však nyní vyvrátil legendární leaker.

Nedávno se v éteru objevily informace, že Galaxy S24 Ultra se bude chlubit baterií s kapacitou 5500 mAh a 65W rychlým nabíjením. To však nyní rázně popřel jeden z nejdůvěryhodnějších leakerů na poli smartphonů Ice Universe, podle něho jde o falešné informace. Znamená to, že příští nejvyšší „vlajka“ korejského obra bude mít opět 5000mAh baterii a podporovat 45W rychlé nabíjení.

Galaxy S24 Ultra by jinak podle dostupných úniků měl disponovat titánovým rámem, zásadním vylepšením teleobjektivu, stejným 200MPx hlavním snímačem jako aktuální Ultra a jako modely S24 a S24+ jej budou podle všeho pohánět chystané vlajkové čipsety Snapdragon 8 Gen 3 a Exynos 2400 (verze s prvním zmíněným by měla být dostupná pouze na americkém trhu). Softwarově budou telefony s pravděpodobností hraničící s jistotou postaveny na Androidu 14 a nadstavbě One UI 6.

Na řadu Galaxy S24 si ještě nějakou chvíli počkáme, Samsung ji podle všeho představí začátkem příštího roku.

Aktuální novinky Samsungu předobjednáte zde

Dnes nejčtenější

.