Zavřít reklamu

V polovině minulého měsíce začal Samsung na telefony řady Galaxy S23 vydávat dlouho očekávanou červnovou aktualizaci. Očekávaná byla majiteli Galaxy S23, S23+ a S23 Ultra zejména proto, že měla přinést významná vylepšení fotoaparátu. A také je přinesla (viz zde). Nyní začal korejský obr na řadu vydávat červencový update.

Jak informoval známý leaker Tarun Vats, jako první se červencová bezpečnostní záplata pro řadu Galaxy S23 objevila v USA (přesněji řečeno je vydávána pro zákazníky mobilního operátora T-Mobile). Aktualizace nese firmwarovou verzi S918USQS1AWFD/S918UOYN1AWFD/S918USQS1AWFD a má 425 MB. Vzhledem k relativně malé velikosti updatu není pravděpodobné, že jeho součástí budou nějaké nové funkce (pro srovnání: červnová aktualizace měla kolem 2,2 GB). V tuto chvíli není známo, jaké chyby opravuje, Samsung tyto informace z bezpečnostních důvodů obvykle zveřejňuje s několikadenním zpožděním.

Samsung obvykle dlouho nečeká, než své měsíční bezpečnostní aktualizace rozšíří na další trhy. Majitelé S23, S23+ a S23 Ultra v Evropě a jinde tak mohou počítat s tím, že tu nejnovější obdrží velmi brzy, pravděpodobně do konce týdne.

V souvislosti s řadou Galaxy S23 dodejme, že Samsung by pro ni měl ještě tento měsíc otevřít beta program nadstavby One UI 6.0. Přesněji řečeno tak podle všeho učiní třetí červencový týden, tedy krátce před konáním příští akce Galaxy Unpacked, na které představí řadu hardwarových novinek v čele se skládacími smartphony Galaxy Z Fold5 a Z Flip5.

Řadu Galaxy S23 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.