Zavřít reklamu

Google začal na hodinky s Wear OS vydávat novou aktualizaci. Ta přináší několik nových dlaždic pro populární aplikace Spotify a Keep spolu s podporou cestovních karet v rámci Peněženky.

Spotify dostává tři nové dlaždice. Ta pro podcasty zobrazuje nové epizody z předplatného, zatímco druhá poskytuje rychlý přístup k playlistům, které jsou ve vaší „silné rotaci“. Každá z nich má tlačítko „Více“ pro procházení v aplikaci.

Třetí dlaždice pak umožňuje rychlý přístup k vaší „personalizované sestavě hudby“. Kromě toho je k dispozici také nová ikona aplikace, která je tematizovaná podle akcentové barvy ciferníku, místo aby zůstala po celou dobu zelená. Co se týče aplikace Keep, ta dostává dlaždici s jednou poznámkou, která uživatelům umožňuje připnout seznam nalevo nebo napravo od ciferníku. Nová dlaždice se přidává k dosavadním zkratkám pro „Vytvoření poznámky“.

A konečně, Peněženka pro Wear OS dostává podporu pro cestovní karty ve veřejné dopravě. Zpočátku budou podporovány karty Clipper (BART) v oblasti San Francisco Bay Area a SmarTrip ve Washingtonu. Cestovní karty budou konkrétně fungovat na hodinkách běžících na systému Wear OS 2 a novějším.

Chytré hodinky Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.