Zavřít reklamu

Počasí Google má brzy dostat velkou aktualizaci, která do něj zavede prvky designového jazyka Material You. Nyní web 9to5Google zjistil, že tento redesign z Počasí zřejmě učiní samostatnou aplikaci, která bude propojena s aplikací Hodiny.

Web tento závěr učinil na základě rozborky poslední verze aplikace Hodiny (7.5), ve které našel odkaz com.google.android.apps.weather. Tato verze prý uživatelům brzy umožní na hodinách zobrazit místní počasí. To by mohlo zahrnovat aktuální teplotu, vysokou či nízkou teplotu nebo povětrnostní podmínky pro dané město. Tyto informace by se prý také mohly zobrazovat na widgetech domovské obrazovky Hodin.

Web v této souvislosti poznamenává, že Google do Hodin ve verzi 7.5 přidal řadu konkrétních odkazů na počasí, jako je vánice, přeháňka, jasný den, horký den, nízká viditelnost, silný déšť, déšť se sněhem, mrholení, tropická bouře nebo hurikán.

Tyto informace budou založeny na novém designu Počasí a podle všeho se zpřístupní, když klepnete na jeho ikonu. Nová aplikace Počasí dorazí pravděpodobně v červnu, kdy Google také uvede na trh svůj první skládací smartphone Pixel Fold a první tablet Pixel Tablet.

Dnes nejčtenější

.