Zavřít reklamu

Pro všechny, kteří se těší na Android 14 a One UI 6.0 ve svém zařízení Galaxy, je tu něco skutečně zajímavého. Zdá se totiž, že Samsung začal aktualizovat některé své aplikace s podporou One UI 6. Aplikace Kalkulačka, která je předinstalována ve všech telefonech a tabletech Galaxy, tak zřejmě obdržela novou aktualizaci, která už nyní přidává podporu Androidu 14 a One UI 6.x. 

Aktualizace je to nicméně poněkud zvláštní. Nejen že přichází zbytečně brzy, ale její seznam změn zmiňuje, že aktualizace přidává možnost převodu datových jednotek (například megabajtů a kilobajtů), ale aplikace Kalkulačka tuto funkci již nějakou dobu má. Není tedy vyloučeno, že Samsung začne aktualizovat aplikace s podporou příští verze systému Android a uživatelského rozhraní One UI s určitým předstihem. Je však důležité poznamenat, že to nemusí nutně znamenat, že by beta program One UI 6.0 mohl začít dříve, než se očekávalo.

Beta program One UI 5.0 byl oficiálně spuštěn v srpnu loňského roku, zatímco beta program One UI 4 odstartoval v září roku 2021. Samsung by mohl beta verzi One UI 6.0 vydat už někdy v červenci, což samozřejmě bude také záviset od toho, kdy oficiálně vyjde Android 14. Pokud aktualizaci Kalkulačky ještě nevidíte, nezoufejte. Jak je to obvyklé, světem se bude šířit postupně. 

Dnes nejčtenější

.