Zavřít reklamu

Viceprezident Samsungu a vedoucí týmu pro digitální zdraví Hon Pak začátkem týdne uvedl, že aplikace Samsung Health má nyní po celém světě 64 milionů měsíčně aktivních uživatelů. Tomuto číslu pomáhá v každoročním růstu především hodinková řada Galaxy Watch a podle Hona patří mezi nejoblíbenější funkce aplikace na Galaxy Watch sledování spánku.

Popularita funkce sledování spánku na Galaxy Watch je důvodem, proč chce Samsung hodinkovou nadstavbu One UI Watch aktualizovat o lepší nástroje na sledování spánkových vzorců uživatelů. Na začátku května společnost oznámila, že chystaná nadstavba One UI Watch 5 přinese vylepšené informace o spánku a lepší funkce koučování spánku.

Počet uživatelů Galaxy Watch, kteří využívají funkci sledování spánku, se podle Hona od roku 2022 zdvojnásobil. Polovina uživatelů Galaxy Watch prý nástroje pro sledování spánku používá každý týden, zatímco 40 % alespoň třikrát týdně.

Jednou z největších změn, které nadstavba One UI Watch 5 přinese, bude Sleep Coaching. Přesněji řečeno chce korejský obr tuto funkci, která uživatelům pomáhá vytvořit si lepší spánkové návyky, zpřístupnit přímo na chytrých hodinkách. Nyní je dostupná v aplikaci Samsung Health pouze pro telefony Galaxy.

Nadstavba One UI Watch 5 bude debutovat v hodinkách řady Galaxy Watch6, která by měla být uvedena na scénu koncem července.

Chytré hodinky Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.