Zavřít reklamu

Samozřejmě že všichni fanoušci Samsungu vědí, že léto patří ohebným zařízením jihokorejské společnosti a zároveň jejím hodinkám. V posledních týdnech se několikrát spekulovalo o tom, že se novinek dočkáme dříve než obvykle, což nyní potvrzuje další zdroj. 

Samsung obvykle uvádí nové ohebné telefony a Galaxy Watch v srpnu, letos tak ale plánuje udělat na konci července. Podle nové zprávy od Chosun Media se Samsung rozhodl uspořádat akci Galaxy Unpacked k oznámení smartphonů Galaxy Z Flip5 a Galaxy Z Fold5 už 26. července, což je o dva týdny dříve, než tak činil v minulosti.

Navíc, na rozdíl od předchozích akcí Galaxy Unpacked, které se konaly v Barceloně, ve Španělsku nebo v New Yorku a San Franciscu v USA, se představení Galaxy Z Flipu5 a Galaxy Z Foldu5 odehraje doma, tedy v Soulu v Jižní Koreji. Obě zařízení by se mohly začít prodávat 11. srpna 2023. Toto brzké uvedení na trh je údajně způsobeno pomalým prodejem polovodičových čipů, které výrazně ovlivnily zisky Samsungu. Dřívějším uvedením novinek tak chce udělat příjmy za Q3 2023 o něco snesitelnější.

Skládačky Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.