Zavřít reklamu

Je to rok a čtvrt, co Samsung na svých tabletech zpřístupnil svou populární zdravotní aplikaci Samsung Health. Přesněji řečeno je to tak dlouho, co aplikace debutovala v tabletech řady Galaxy Tab S8. Starší tablety Galaxy však na ni zatím čekají a je možné, že se jí nikdy nedočkají.

Samsung bude pravděpodobně i nadále zpřístupňovat Samsung Health na budoucích vlajkových tabletech, jako je letošní řada Galaxy Tab S9. Neexistuje však žádná záruka, že se aplikace rozšíří na tablety střední třídy, jako je údajný Galaxy Tab S9 FE, nebo na starší tablety, jako je řada Galaxy Tab S7.

Je pravda, že tablet Samsungu není pro Samsung Health nejvhodnější, pokud hodláte zařízení používat k zaznamenávání pokroku své kondice. Například použití tabletu pro počítání kroků nezní příliš prakticky. Větší obrazovka se však na druhou stranu lépe hodí pro všechny zdravotní grafy, které aplikace poskytuje, a může být také lepším místem pro sledování instruktážních videí.

A co vy? Máte tablet řady Galaxy Tab S8 a používáte na něm aplikaci Samsung Health? Pokud ano, dejte nám do komentářů vědět, jaké s ní máte na velké obrazovce zkušenosti.

Tablety Samsungu koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.