Zavřít reklamu

V nadcházejících měsících začne Samsung vydávat velké nové aktualizace One UI pro své telefony i chytré hodinky. Společnost v současnosti na smartphonech Galaxy testuje nadstavbu One UI 6.0 a ještě tento měsíc by pro ni měla otevřít beta program.

Pokud jde o hodinky, Samsung nedávno oznámil novou nadstavbu One UI 5 Watch. Ta na Galaxy Watch se systémem Wear OS (konkrétně bude postavena na Wear OS 4) přinese několik užitečných funkcí a bude debutovat v řadě Galaxy Watch6, která by měla být uvedena na scénu koncem července.

Ale co řady Galaxy Watch5 a Galaxy Watch4? Kdy dostanou aktualizaci s One UI 5 Watch? Stabilní veřejná verze nadstavby na ně bude pravděpodobně vydána po uvedení řady Galaxy Watch6 do prodeje, což znamená, že by měla být dostupná někdy v srpnu.

Ještě předtím, podle všeho ještě tento měsíc, Samsung pro Galaxy Watch5 a Watch4 otevře beta program One UI 5 Watch. Konkrétně to bude v USA a Jižní Koreji. Vzhledem k tomu, že betaverze One UI pro smartphony Galaxy Samsung kromě USA a Jižní Koreje vydává obvykle také v Polsku, Německu, Velké Británii, Indii a Číně, je možné, že beta program pro One UI 5 Watch později zpřístupní alespoň na jednom z těchto trhů.

Chytré hodinky Galaxy Watch4 a Watch5 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.