Zavřít reklamu

Samsung se spojil s ikonickou italskou módní značkou Diesel a uvedl na trh oficiální pouzdra pro telefony Galaxy S23, Galaxy S23+ a Galaxy S23 Ultra. Nová pouzdra jsou dostupná výhradně prostřednictvím stránky samsung.com v Itálii a Malajsii.

Italský Samsung ve své tiskové zprávě uvedl, že pouzdra Diesel pro řadu Galaxy S23 jsou vyrobena tak, aby mezi uživateli vdechla pocit autenticity a osobnosti. Pouzdra na sobě mají velké logo DIESEL spolu s vertikálně orientovaným nápisem „For Successful Living“ (Pro úspěšný život). Jsou dostupná v černé a bílé barvě. Samsung také prodává červenou zadní část, kterou je možné vyměnit za bílou, jež se dodává s pouzdrem pro model Galaxy S23 Ultra.

Pouzdra mají pogumovaný povrch, díky čemuž nabízejí lepší úchop. Vedle toho mají vyvýšené rohy, které nabízejí lepší odolnost proti nárazům v případě pádu. Samsung a Diesel oslavily uvedení těchto exkluzivních pouzder na akci v italském Miláně. Samsung se kromě toho také pochlubil, že všechny fotografie a videa z této akce pořídil Galaxy S23 Ultra (jak telefon fotí, se můžete podívat zde).

Pouzdra se v Itálii prodávají za 34,90 eur (necelých 820 Kč). Brzy by se mohla dostat do více evropských zemí.

Řadu Galaxy S23 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.