Zavřít reklamu

Minulý týden unikly nové rendery skládacího smartphonu Galaxy Z Flip5, jejž by měl Samsung spolu s další skládačkou Galaxy Z Fold5 představit v létě. Nyní do éteru pronikly fotografie jednoho z jeho pouzder.

Leaker Ice universe zveřejnil (viz zde a zde) několik fotografií průhledného pouzdra pro Galaxy Z Flip5. Snímky potvrzují, že příští skládací véčko korejského giganta bude mít velký nepravidelně tvarovaný vnější displej (podle všeho s velikostí 3,4 palců) a dvojitý fotoaparát. Kromě toho z nich vyplývá, že USB-C port se bude nacházet uprostřed spodní strany a že telefon bude mít ploché hrany.

Ice universe nedlouho poté pustil do oběhu fanouškovské rendery, které vycházejí z fotografií pouzdra a které je ukazují v několika barvách. Nutno říci, že příštímu Z Flipu to v nich opravdu „sekne“.

Podle dostupných úniků bude Galaxy Z Flip5 disponovat 6,7palcovým ohebným displejem, rozměry (v rozloženém stavu) „plus minus“ 165 x 71,8 x 6,7 mm, novým pantem, který by mu měl umožnit se zavřít naplocho a díky kterému by ohebný displej neměl mít tak výraznou rýhu, a čipsetem Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy, který debutoval v řadě Galaxy S23. Spolu s pátou generací Z Foldu bude údajně představen koncem července.

Skládačky Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.