Zavřít reklamu

Samsung u telefonů Galaxy S23 a Galaxy S23+ přešel na nový design zadní strany a u S23 Ultra se rozhodl zachovat stejný design fotoaparátu, jaký měla loňská Ultra. Nyní do éteru pronikla informace, že stejný design by korejský obr mohl použít i u řady Galaxy S24.

Podle v poslední době čím dál aktivnějšího leakera vystupujícího na Twitteru pod jménem Revegnus první úniky naznačují, že Samsung se bude u řady Galaxy S24 držet designu, který použil u Galaxy S23, S23+ a S23 Ultra. To znamená, že jejich nástupci by mohli mít stejný zjednodušený design zadní strany s oddělenými fotoaparáty. Upřímně řečeno by nás příliš nepřekvapilo, kdyby tato informace byla správná, neboť Samsung obvykle u svých vlajkových lodí používá stejný design po dobu dvou let.

Telefony řad Galaxy S21 a S22 měly nápadně podobný design zadní strany s fotomodulem, který byl zapuštěn do jedné strany jejich rámu. Řada Galaxy S24 by tak mohla vypadat na první pohled velmi podobně jako Galaxy S23. Mohla by nicméně přinést několik drobných designových změn, aby ji bylo možné odlišit od aktuální vlajkové řady.

Řada Galaxy S24 by jinak měla přinést zpět čipset Exynos. Přesněji řečeno by čipem Exynos 2400 mohl být vybaven jen základní model. Všechny modely pak budou údajně disponovat minimálně 12 GB operační a 256 GB vnitřní paměti. Řadu Samsung podle všeho představí začátkem příštího roku.

Řadu Galaxy S23 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.