Zavřít reklamu

Galaxy S23 Ultra má stejně jako jeho předchůdci neuvěřitelně univerzální fotosestavu. A i když nejvyšší aktuální „vlajka“ Samsungu (jakož i ostatní modely řady Galaxy S23) obecně produkují vynikající snímky, zážitek z fotografování nebyl tak dokonalý, jak by si uživatel přál.

U fotoaparátu řady Galaxy S23 se objevilo několik problémů, z nichž některé byly opraveny prostřednictvím aktualizací vydaných od jejího uvedení na trh před několika měsíci (ta poslední vyšla před pár týdny), a Samsung nyní podle všeho pracuje na dalších opravách, které zahrne do budoucích aktualizací, včetně té, jež má vyjít tento měsíc.

A zdá se, že tento update by také mohl zlepšit kvalitu nočních snímků produkovaných aktuální Ultrou. Alespoň to tvrdí leaker Ice universe, který prý viděl vzorek příštího firmwaru telefonu. A pokud to tvrdí on, je prakticky jisté, že tomu tak opravdu bude.

Leaker se bohužel nezmínil o tom, jaká vylepšení můžeme u nočních snímků očekávat. Není ani jasné, jestli se kvalita nočních fotek zlepší jen u nejvyššího modelu Galaxy S23, nebo u všech modelů. Příslušná aktualizace s sebou pravděpodobně přinese květnový bezpečnostní patch. Jak Galaxy S23 Ultra fotí ve dne, se můžete podívat zde.

Galaxy S23 Ultra koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.