Zavřít reklamu

Samsung aktualizuje svá zařízení a aplikace poměrně pravidelně, nicméně vylepšení Bixby Voice pro Wear OS v Galaxy Watch jsme úplně nečekali. To navíc s takovou funkcí, kterou se s ní nyní hodinky naučily. Umí vám totiž povědět, co aktuálně za hudbu zrovna hraje. 

Nová aktualizace posouvá aplikaci Bixby Voice na Wear OS na verzi 3.0.09.12. Pokud jde o nové funkce, tak Bixby Voice nyní dokáže rozpoznat hudbu a sdělit uživateli název skladby, která se přehrává na spárovaném smartphonu. Uživatelé se nyní mohou ptát: „What’s the music playing now?“ a obdrží patřičnou odpověď.

Kromě toho má aplikace také novou ikonu Nastavení v zobrazení konverzace uvnitř aplikace. Samsung zároveň přesunul tlačítko Discover do horní části rozhraní a na jeho místě je nyní umístěna právě nová ikona ozubeného kola značící předvolby. Klepnutím na něho tak zobrazíte nastavení Bixby Voice pro jazyk, styl hlasu a další možnosti.

Je však třeba připomenout, že pro přístup k rozpoznávání hudby musíte na vašich Galaxy Watch přiřadit tohoto virtuálního asistenta k jednomu z fyzických tlačítek. Aktualizace samozřejmě dále přináší obecné funkční vylepšení a opravy chyb.

Hodinky Galaxy Watch5 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.