Zavřít reklamu

Společnost Facer oznámila, že pro systém Wear OS uvádí 3D ciferníky animované v reálném čase. Tvrdí, že je to vůbec poprvé, co je něco takového dostupné. Tyto Galaxy Watch 3D ciferníky se vyznačují vysokým počtem polygonů, texturami s vysokým rozlišením a realistickým vykreslováním. Kromě toho jsou zde procedurálně generované vizuální efekty založené na 3D, interaktivní 3D animace, dynamické světelné efekty a další efekty. 

Ačkoli by se mohlo zdát, že tyto funkce budou poměrně rychle vybíjet baterii, tak by tomu tak být nemělo. Společnost uvádí, že při svých testech zjistila, že tyto ciferníky spotřebovávají přibližně stejné množství baterie jako jakékoli jiné tradiční ciferníky. Tato novinka je samozřejmě kompatibilní s hodinkami Galaxy Watch4 a Watch5, stejně jako Pixel Watch a Fossil Gen 6. Budou také fungovat se zařízeními se systémem Wear OS s čipovou sadou Qualcomm Snapdragon 4100 Plus.

Facer dodává, že konkrétně na hodinkách Galaxy Watch4 a Watch5 běží modely rychlostí 60 snímků za sekundu, ale nezmínil, jaká bude snímková frekvence u ostatních hodinek s Wear OS. Zpočátku je k dispozici 15 designů studia společnosti, další by však měly rychle následovat. Dostat bychom se měli až stovky ciferníků od dalších designérů třetích stran, kteří jsou součástí programu Facer Creator Partner Program (členové budou mít ciferníky zdarma). Jeden ciferník by vás měl v aplikaci vyjít na 1,99 dolaru. 

Aplikace Facer Watch Faces v Google Play

Dnes nejčtenější

.