Zavřít reklamu

Za pár měsíců by měl Samsung představit nové skládací smartphony Galaxy Z Fold5 a Galaxy Z Flip5. Už nějakou dobu o nich unikají neoficiální informace, z nichž nejdůležitější je asi ta, že budou údajně disponovat novým pantem. Nyní tu máme nový únik, který tvrdí, že druhá zmíněná skládačka bude mít stejné rozlišení selfie fotoaparátu jako aktuální Z Fold.

Podle nizozemského webu Galaxy Club bude Galaxy Z Flip5 vybaven 10MPx předním fotoaparátem. Ten Samsung použil u „čtyřky“ i u všech předcházejících modelů řady Z Flip.

Není však jasné, jestli zůstane stejný pouze počet megapixelů. 10MPx selfie kamerka řady Z Flip není tak dobrá jako 10MPx selfie kamerka, kterou korejský obr použil v řadách Galaxy S, Note a Z Fold, pokud jde o specifikace jako clona či technologie automatického ostření, takže se teprve uvidí, jestli tyto specifikace u příštího Flipu projdou nějakou změnou.

To, jestli bude přední fotoaparát páté generace Z Flipu nějakým způsobem vylepšen, však není až tak podstatné. Mnohem podstatnější je to, že telefon by se měl oproti předchůdcům chlubit mnohem větším vnějším displejem, s nímž by bylo mnohem pohodlnější pořizování kvalitnějších selfie fotek zadním fotoaparátem. Dalo by se říci, že pokud bude mít Galaxy Z Flip5 skutečně tak velký displej, přední kamerka by u něj byla poněkud nadbytečná.

Ohebné telefony Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.