Zavřít reklamu

Stejně jako telefony, tablety a chytré hodinky Samsung pravidelně aktualizuje svou řadu bezdrátových sluchátek, aby přinesl nové funkce a vylepšení zvukového zážitku. Posledními Galaxy Buds, které korejský gigant uvedl na trh, byly Galaxy Buds2 Pro, jež byly představeny spolu s novými skládacími smartphony loni v srpnu. Nyní se zdá, že Samsung by již brzy mohl uvést na scénu Galaxy Buds3.

Dosud se neobjevily prakticky žádné zprávy o tom, že by Samsung pracoval na nových bezdrátových sluchátkách, takže v tuto chvíli není možné říci, jakými novými funkcemi a vylepšeními budou disponovat. Jediné, co momentálně víme, je to, že se na nich usilovně pracuje, alespoň tedy podle poměrně známého leakera vystupujícího na Twitteru pod jménem No Name.

I když leaker tvrdí, že Galaxy Buds3 dorazí „brzy“, neočekáváme, že je Samsung představí před další akcí Galaxy Unpacked, která má proběhnout v druhé polovině roku 2023, a na které podle všeho světu odhalí také nové skládací smartphony Galaxy Z Fold5 a Galaxy Z Flip5 a vlajkovou tabletovou řadu Galaxy Tab S9. S ohledem na posledních několik let by se příští akce Galaxy Unpacked měla konat někdy v srpnu.

Galaxy Buds2 Pro koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.