Zavřít reklamu

Aplikace Sound Assistant od Samsungu získává několik vylepšení prostřednictvím nového updatu. Tato donedávna exkluzivní aplikace Good Locku je nyní v nové verzi (4.4.0.5) dostupná ke stažení v obchodě Galaxy Store.

Oficiální protokol změn pro Sound Assistant ve verzi 4.4.0.5 se zmiňuje o podpoře vyhledávací funkce Good Locku a opravě chyby s ikonou, která se objevovala při připojení sluchátek Galaxy Buds. Sound Assistant byl ještě nedávno modulem aplikace Good Lock, nyní je však dostupný ke stažení jako samostatná aplikace, zatímco dostupnost Good Locku je ve světě stále omezená (u nás byl zpřístupněn teprve koncem loňského roku). Sound Assistant v jeho nejnovější verzi si můžete stáhnout zde.

Pokud jde o účel této aplikace, jedná se o pokročilý zvukový nástroj pro smartphony a tablety Samsungu, který uživatelům umožňuje přizpůsobit si různá nastavení zvuku, a dokonce i boční tlačítka hlasitosti. Aplikace vám kromě toho umožňuje nastavit u každé aplikace individuální hlasitost, obsahuje ekvalizér a nabízí podporu pro mono zvuk a vyvážení vlevo/vpravo, osobní nastavení zvuku a další funkce.

Dnes nejčtenější

.