Zavřít reklamu

V růstem popularity systémů umělé inteligence, jako je ChatGPT nebo Bard AI, se začíná objevovat stále více aplikací postavených na těchto základech. Ve světě Androidu existuje několik šikovných AI generátorů textu na obrázek, které dokáží přeměnit textové výzvy na originální a detaily překypující obrázky.

Koncept převodu textu na obrázek pomocí aplikací používajících umělou inteligenci je relativně nový, přičemž nejpopulárnější AI platformou používanou v těchto aplikacích je DALL-E. Vzhledem k tomu, že tento koncept je nejen nový, ale také velmi náročný na zdroje, většina těchto aplikací se nenabízí zcela zdarma.

AI generátory obrázků se liší od aplikace k aplikaci, přičemž každá poskytuje trochu jiný zážitek. Některé jsou složité, zatímco jiné jsou tak jednoduché, jak je to jen možné. Samozřejmě platí, že komplexnost vás bude něco stát, zatímco jednoduchost můžete mít ve většině případů zdarma. Zde je několik aplikací pro převod textu na obrázek, které podle nás stojí za vyzkoušení.

StarryAI

Pro uživatele, kteří hledají androidovou aplikaci schopnou pomocí AI vytvářet obrázky na základě složitých textových vstupů, je pravděpodobně nejlepší volbou StarryAI. Uživatelské rozhraní aplikace se snadno používá a poskytuje uživatelům dostatek možností, aby se mohli naplno věnovat vytváření obrázků.

Jednou z výhod StarryAI je to, že každý obrázek lze vylepšit. Díky tomu je o něco snazší získat obrázek, který hledáte, než abyste zůstali u jednoho ze čtyř obrázků, které aplikace poskytuje. Při vytváření obrázku si můžete vybrat mezi několika různými uměleckými styly. Kromě toho si můžete zvolit, kolik obrázků chcete vytvořit a jakou mají mít velikost.

Pokud hledáte inspiraci, StarryAI má stránku Discover, která vám umožní vidět, co vytvářejí ostatní uživatelé a jak přesně mohli svůj obrázek z programu získat. Aplikace běží na systému kreditů, přičemž každé vytvoření obrázku stojí jeden kredit, pokud nezvolíte velikost vzorku osmi obrázků, což vás vyjde na dva kredity a zvyšuje se s tím, čím více obrázků chcete vytvořit. Uživatelé získají pět bezplatných kreditů denně s možností nakupovat nebo vydělávat další.

Aplikaci StarryAI si můžete stáhnout zde

Craiyon

Craiyon ke generování uměleckých děl a obrázků pomocí AI přistupuje mnohem prostěji než StarryAI. Jednoduše zadáte textovou výzvu a počkáte na dokončení zpracování obrázku, což obvykle trvá kolem minuty. Na rozdíl od aplikace StarryAI nemůžete obrázky žádným způsobem upravovat. Obrázky, které Craiyon vytváří, napodobují mnohem věrněji realisticky nakreslená umělecká díla, takže aplikace je vhodná pro ty, kteří hledají konkrétní médium.

Craiyon se nabízí zcela zdarma, i když uživatelé mohou platit za rychlejší výsledky, pokud se jim zdají čekací doby příliš dlouhé. Aplikace také obsahuje nerušivé reklamy. To, že funguje takto, je svým způsobem překvapivé, protože v současnosti jsou členy týmu Craiyonu někteří vývojáři týmu DALL-E.

Aplikaci Craiyon si můžete stáhnout zde

Bing

I když Bing Chat není „čistý“ AI generátor obrázků, Microsoft do něj nedávno integroval nástroj Bing Image Creator, který nyní běží prostřednictvím aplikace Bing pro Android. Pomocí kreativního režimu v rámci Bing Chatu můžete chatbota požádat, aby na základě vaší výzvy něco nakreslil.

Stejně jako StarryAI podporuje Bing Chat Creator úpravu obrázků (přesněji poté, co vytvořil sadu čtyř). Aplikace běží jako Craiyon na hybridním systému, který omezuje bezplatné generování obrázků na několik za týden. Poté budete muset počkat na každé vytvoření obrázku přes pět minut. Aplikace nabízí možnost uplatnit kredity prostřednictvím programu Microsoft Rewards, což je v některých ohledech lepší, než kdybyste museli platit skutečné peníze.

Aplikaci Bing si můžete stáhnout zde

Dnes nejčtenější

.