Zavřít reklamu

Správné a zdravé návyky jsou nesmírně důležité pro náš úspěch, ale třeba také pro tělesné a duševní zdraví. Se sledováním a dodržováním těch správných návyků vám může pomoci celá řada nejrůznějších aplikací, dostupných v Google Play. Z naší dnešní pětice si určitě vyberete – navíc se jedná o aplikace s užitečnými interaktivními widgety na plochu vašeho smartphonu.

My Routine – Routine Tracker

My Routine – Routine Tracker vám pomůže sledovat a udržet správné návyky. Nabízí možnost nastavení vlastních cílů, tvorbu úkolů, postupů a deníkových zápisů, ale také nastavení notifikací, přizpůsobení vzhledu widgetu nebo třeba možnost propojení s ostatními uživateli, což vás může motivovat k ještě lepším výkonům.

Stažení v Google Play

Loop Habit Tracker

Aplikace s názvem Loop Habit Tracker vám pomůže vytvořit si a dodržovat vámi stanovené správné návyky. Může se pochlubit jednoduchým, dokonale přehledným, skvěle vypadajícím uživatelským rozhraním s možností sledování grafů a statistik, funkcí upomínek a dalšími skvělými výhodami.

Stažení v Google Play

Habitify: Habit Tracker

Další oblíbenou aplikací pro sledování a udržení návyků je Habitify: Habit Tracker, která rovněž nabízí užitečné widgety pro plochu vašeho smartphonu. Habitify vám pomůže se sledováním vašich návyků, dokáže vám připomenout důležité úkoly a informovat vás o tom, jak se vám ve vašem snažení daří.

Stažení v Google Play

Mood Tracker: Self -Care Habits

Mood Tracker: Self-Care Habits se od předchozích aplikací tak trochu liší. Je totiž zaměřená především na duševní zdraví a péči o vaši psychiku. Kromě toho, že si v aplikaci můžete zadat a sledovat příslušné návyky. si zde můžete také vést deníkové zápisky, zaznamenávat změny nálady a pozorovat, s čím souvisí.

Stažení v Google Play

TickTick

Aplikace s názvem TickTick vám pomůže nejen se zadáváním, plněním a sledováním vašich návyků. Využít ji můžete také coby chytrého správce úkolů s možností sdílení a spolupráce. TickTick nabízí možnosti chytrého plánování, nastavení připomínek a samozřejmě sledování toho, jak se vám daří dodržovat potřebné návyky.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.