Zavřít reklamu

Samsung vytvořil novou chytrou marketingovou kampaň na propagaci vlajkové řady Galaxy S23, v níž použil svůj výkonný snímač ISOCELL HP2 s rozlišením 200 MPx. Korejský obr svým 200MPx senzorem hacknul fotobudku a připravil pro ty, co do ní vstoupili, velké překvapení.

Samsung nainstaloval svůj fotostánek s ISOCELL HP2 v srdci londýnského náměstí Piccadilly a čekal, až přijdou kolemjdoucí a zažijí nečekané překvapení. I když byl fotostánek označen jako ISOCELL Photo booth, vypadal jako běžná budka, kde lidé zachycují zábavné momenty nebo nové fotografie na občanský průkaz. O tom, že je postavena na technologii mobilního fotoaparátu, neměli její návštěvníci nejmenší ponětí.

Stejně tak kolemjdoucí evidentně netušili, že Samsung fotobudku hacknul a napojil ji na ikonickou billboardovou obrazovku snad nejznámějšího londýnského náměstí. Jakmile návštěvníci z fotostánku vystoupili, byli vyzváni, aby se podívali na obří billboardovou obrazovku, kde se skvěly jejich nově pořízené fotky. Samsung jejich reakce zachytil na novém videu, které sdílel na YouTube.

I když fotobudka Samsungu na náměstí již není, korejský gigant se nechal slyšet, že ji sem 15. a 16. dubna vrátí, aby lidem opět umožnil sdílet epické okamžiky na ikonickém billboardu. Je to kreativní způsob, jak ukázat sílu senzoru ISOCELL HP2. Tím se v rámci řady Galaxy S23 chlubí nejvyšší model, tedy Galaxy S23 Ultra.

Řadu Galaxy S23 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.