Zavřít reklamu

Samsung neustále vylepšuje svůj ekosystém příslušenství pro smartphony, tablety i nositelná zařízení. Poté, co uvedl na scénu několik doplňků zaměřených na fotoaparát pro pouzdro Gadget Case pro řadu Galaxy S23, nyní odhalil nový řemínek pro hodinkové řady Galaxy Watch4 a Watch5.

Samsung pro hodinky Galaxy Watch4, Watch4 Classic, Watch5 a Watch5 Pro představil řemínek s názvem Rugged Sport Band. Je voděodolný a vyrobený ze silného fluoroelastomeru, takže by měl odolat extrémním povětrnostním podmínkám. Samsung tvrdí, že řemínek má texturu pro „dlouhotrvající výdrž“.

Na vnitřní straně má nový řemínek jinou texturu pro hladší a měkčí povrchovou úpravu. Řemínek se dodává v šedé a černé barvě a velikostech S/M (malá/střední) a M/L (střední/velká). Již nyní je dostupný prostřednictvím on-line obchodu amerického Samsungu, a to za cenu 49,99 dolarů (zhruba 1 100 Kč).

Samsung pro Galaxy Watch nabízí celou řadu nejrůznějších řemínků, včetně Sport Band, Two-Tone Sport Band, Magnetic D Buckle Sport Band, Extreme Sport Band, Ridge-Sport Band, Novanappa Hybrid Band, Milanese Band, Hybrid Fabric Band, Poke Ball Band, Hybrid Leather Band, Classic Metal Link Band, Fabric Band, Global Goals Band a Metal Link Bracelet.

Chytré hodinky Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.