Zavřít reklamu

VCX Forum, nezávislá nezisková organizace, která recenzuje smartphonové fotoaparáty, udělila telefonu Galaxy S23 Ultra nejvyšší hodnocení. Fotografický systém aktuální nejvyšší vlajkové lodě Samsungu získal 69 bodů ze 100, což nemusí znít jako mnoho, podle bodovacího systému organizace to však stačí k umístění na úplné špici. Je to jasný rozdíl oproti tomu, jak fotosestavu telefonu hodnotili v DXOMark.

Galaxy S23 Ultra má „vynikající“ hodnocení. Překonal všechna ostatní zařízení s Androidem i iOS, včetně Galaxy S21 a Galaxy S22 Ultra, Galaxy Note20 Ultra, Google Pixel 6 Pro, Asus Zenfone 8, iPhone 13 Pro Max a iPhone 14 Pro Max.

Tyto výsledky jsou velmi odlišné od těch, kterých fotoaparát Galaxy S23 Ultra dosáhl v nedávném testu webu DxOMark. Zde se telefon umístil až na 10. místě, přičemž skončil mimo jiné i za loňskými Pixely či předloňskými iPhony.

Galaxy S23 Ultra je prvním smartphonem Samsungu, který disponuje 200MPx fotoaparátem. Sekunduje mu 10MPx periskopový fotoaparát s 10x optickým zoomem, další 10MPx teleobjektiv s 3x optickým přiblížením a 12MPx ultraširokoúhlý objektiv. Telefon je schopen natáčet videa v rozlišení až 8K při 30 snímcích za sekundu, jakož i v 4K/60 fps a super zpomalená videa v rozlišení FHD při 960 fps.

Dnes nejčtenější

.