Zavřít reklamu

V posledních dnech se na internetu objevují stížnosti uživatelů Galaxy S23 Ultra na problém s dotykovým perem S Pen. Konkrétně jde o to, že pero od telefonu náhodně odpojuje, když se používá a je vyjmuto z vyhrazeného slotu.

Tito uživatelé Galaxy S23 Ultra popisují svůj problém na sociální síti Reddit i oficiálních komunitních fórech Samsungu. Stručně řečeno, S Pen se od telefonu neustále odpojuje, podle všeho náhodně, a uživatelé jej musejí vložit zpět do vyhrazeného slotu, aby jej znovu připojili.

Uživatelé aktuálně nejvyššího vlajkového modelu korejského obra přišli s několika řešeními, z nichž jedno zahrnuje resetování stylusu. Uživatelé se musejí prostřednictvím nabídky Rozšířené funkce v Nastavení dostat k možnostem pera, klepnout na tlačítko se třemi tečkami a provést reset. Další možnou opravou tohoto problému je povolení možnosti Nechat S Pen připojený, která je ve výchozím nastavení vypnuta, aby se šetřila baterie, kdykoli je stylus příliš dlouho neaktivní. Tuto funkci uživatelé najdou v Nastavení→Rozšířené funkce→S Pen→Další nastavení pera S Pen.

Není to první problém, který byl u Galaxy S23 Ultra zaznamenán. Uživatelé si v minulých dnech stěžovali také na chybu stabilizace fotoaparátu nebo potíže s připojením k Wi-Fi.

Dnes nejčtenější

.