Zavřít reklamu

Někteří uživatelé telefonu Galaxy S23 Ultra si v těchto dnech stěžují, že se nemohou připojit ke své domácí Wi-Fi síti. Naštěstí to vypadá, že Samsung si je problému vědom a brzy by jej mohl opravit.

V jednom příspěvku na sociální síti Reddit si jistý uživatel stěžoval na to, že jej jeho Galaxy S23 Ultra častuje zprávou „Connected without internet“ („Připojeno bez internetu“). Pozoruhodné však je, že tento uživatel v den uvedení do prodeje koupil rovnou dva kusy Galaxy S23 Ultra (jeden pro sebe a druhý pro svou ženu) a že tento problém má pouze jeden z nich.

Po kontaktování podpory Samsungu se zdá, že korejský obr si je problému vědom a pracuje na „zlepšení situace.“ Je dost dobře možné, že problém vyřeší březnová bezpečnostní aktualizace.

Vypadá to, že problém je omezen na uživatele, kteří se připojují k routerům s Wi-Fi 6, konkrétně pokud jde o použití standardu 802.11ax nebo protokolu WPA3 pro „preferovanou metodu zabezpečení“. I když je možné prostřednictvím nastavení routeru standard 802.11ax vypnout nebo přepnout na WPA3, otázka je, proč byste to dělali, pokud všechna vaše ostatní připojená zařízení fungují.

Aby toho nebylo málo, zmíněný uživatel Redditu si nechal svůj problematický Galaxy S23 Ultra vyměnit, jen aby zjistil, že problém se tím nevyřešil.  A co vy? Jste majiteli Galaxy S23 Ultra a setkali jste se s tímto problémem? Dejte nám vědět v komentářích.

Související články

Dnes nejčtenější

.