Zavřít reklamu

Nová zařízení mají nezřídka chyby, kterých si výrobci před uvedením na trh nevšimnou. Vyjdou najevo, až když se nová zařízení začnou používat masově. Jednou z takových chyb se zdá být nedokonalá stabilizace fotoaparátu u telefonu Galaxy S23 Ultra.

Galaxy S23 Ultra má mít excelentní stabilizaci videa a také ji skutečně má. Tato chyba ale jednoduše brání tomu, aby stabilizace fungovala tak, jak uživatel očekává. Videa natočená nejvyšším modelem řady Galaxy S23 mají podle SamMobile zjevně horší stabilizaci, což má za následek roztřesené záběry.

Tento efekt je prý viditelný také při fotografování, nemá však být tak výrazný v portrétním režimu. Někdy je to prý úplně naopak a stabilizace se zdá být v pořádku při natáčení, ale ne při focení. Vypadá to, že problém zlepšuje resetování nastavení fotoaparátu, jakmile však aplikaci fotoaparátu zavřete a znovu otevřete, objeví se „to“ prý zase.

V tuto chvíli není jasné, jestli jde o ojedinělý případ, nebo je postiženo více kusů aktuálně nejrychlejšího androidového smartphonu. Každopádně se zdá, že se jedná o softwarový bug a takovéto chyby lze opravit softwarovými aktualizacemi. Máte Galaxy S23 Ultra nebo jiný model řady Galaxy S23 a všimli jste si tohoto bugu? Dejte nám vědět v komentářích.

Dnes nejčtenější

.