Zavřít reklamu

Samsung navázal spolupráci s dalším filmařem, korejským režisérem Na Hong-jinem, na uvedení krátkého filmu s názvem Faith. Film je exkluzivně natočen na novou nejvyšší vlajkovou loď korejského obra Galaxy S23 Ultra.

Světovou premiéru filmu Faith oznámili Samsung a režisér Na Hong-jin 22. února na akci Megabox COEX. Akce se zúčastnilo přes 300 lidí, včetně novinářů, fanoušků Galaxy a fandů filmu.

V loňském roce se Samsung spojil s oscarovým filmařem Charliem Kaufmanem kvůli natočení krátkého filmu pomocí telefonu Galaxy S22 Ultra. Výsledkem byl unikátní projekt, který předvedl fotografické schopnosti loňské nejvyšší „vlajky“ korejského giganta inovativním způsobem.

Pokud to nevíte, Samsung během představování řady Galaxy S23 ukázal záběry ze zákulisí natáčení dvou krátkých filmů. Prvním z nich byl právě hororový Faith a druhým Behold, který režíroval slavný britský režisér Ridley Scott (video výše).

Na Hong-jin v rozhovoru po premiéře uvedl, že zjistil, jak obratně Galaxy S23 Ultra zachycuje detaily za slabého osvětlení. Korejský režisér dále řekl, že byl ohromen výkonem telefonu v oblasti ostření, neboť fotoaparát byl prý schopen držet krok s pohybem a zachytit ohnisko, jež se táhne za hercovými brýlemi. Pokud chcete vědět, o čem film Faith je, podívejte se na rozhovor s jeho tvůrcem výše, stejně jako na film Behold.

Dnes nejčtenější

.