Zavřít reklamu

Nová vlajková řada Samsungu Galaxy S23 dostala do vínku několik nových fotografických funkcí, jako je režim astrofotografie, vylepšené remasterování snímků v aplikaci Galerie nebo hladší přepínání mezi fotoaparáty. Tyto funkce by mělo někdy v budoucnu dostat více smartphonů Galaxy.

Režim astrofotografie (který nezahrnuje natáčení časosběrných astrovideí) podle informací webu SamMobile obdrží starší vlajkové telefony Galaxy S20 Ultra, Galaxy Note20 Ultra a Galaxy S21 Ultra a skládačky Galaxy Z Fold2, Z Fold3 a Z Fold4. Pokud tato funkce nebude budoucími softwarovými aktualizacemi zpřístupněna na starších smartphonech Galaxy, můžeme předpokládat, že to bude kvůli jejich hardwarovým omezením.

Pokud jde o vylepšené remasterování fotek v Galerii, to podle leakera vystupujícího na Twitteru pod jménem GaryeonHan dostanou smartphony řad Galaxy Note20, S20, S21 a S22 a „ohýbačky“ Galaxy Z Flip, Z Flip 5G, Z Flip3, Z Flip4, Z Fold2, Z Fold3 a Z Fold4. Řada Galaxy S22 a ohebné telefony Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 prý kromě toho budou plynuleji přepínat mezi čočkami fotoaparátu.

S nadstavbou One UI 5.1 Samsung také představil různá další vylepšení fotoaparátu, včetně rychlé změny barevných tónů u „selfíček“ nebo snadnějšího přístupu k aplikaci Expert RAW. Vylepšeny byly rovněž odstraňovače stínů a odrazů.

Galaxy S23 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.