Zavřít reklamu

Navigace v telefonu je bezesporu užitečná věc, která vám usnadní přesun z bodu A do bodu B, umožní plánování tras a spoustu dalšího. Problém ale nastává ve chvílích, kdy se ocitneme v místech se slabým signálem, případně si vyčerpáme mobilní data. V takových situacích se vám bude skvěle hodit některá z offline navigací pro Android, které vám představíme v tomto článku.

Sygic GPS Navigation & Maps

Sygic patří mezi oblíbené GPS navigace, a to nejen díky svým možnostem offline režimu. Aplikace nabízí spolehlivé a přesné 3D offline mapy, které si můžete pohodlně uložit do vašeho smartphonu s Androidem, a orientovat se tak za každé situace i bez mobilního signálu nebo připojení k internetu. Mapy v aplikaci Sygic jsou aktualizované několikrát do roka. Samozřejmostí je také podpora rozšířené reality nebo podpora Android Auto.

Stažení v Google Play

MAPS.ME

Aplikace s názvem MAPS.ME nabízí kromě možnosti offline navigace také celou řadu dalších zajímavých funkcí. V MAPS.Me si můžete do nejmenšího detailu naplánovat svou aktuální trasu, aplikaci lze využít nejen při jízdě autem, ale také při pěší chůzi nebo cyklistice. Najdete zde podrobné informace o jednotlivých bodech zájmu, možnost ukládání oblíbených cílů a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

HERE WeGo

Další populární navigací nejen pro offline použití je HERE WeGo. Najdete zde vše, co potřebujete pro vaše cestování, počínaje turn-by-turn navigací přes možnost přizpůsobení trasy až po možnost vytváření vlastních sbírek míst. Pro offline využívání HERE WeGo si můžete vybrané mapy stáhnout do vašeho telefonu.

Stažení v Google Play

Mapy.cz

Tuzemské Mapy.cz se těší čím dál velké popularitě. Nabízí celou řadu více i méně obvyklých funkcí, a kromě možnosti naplánování trasy nebo vyhledání informací k jednotlivým bodům zájmů nabízí Mapy.cz také možnost stažení vámi vybraných map do telefonu pro budoucí offline použití. Mapy.cz skvěle využijete jak v cizině, tak i v tuzemsku, a mohou se pochlubit častými, zajímavými aktualizacemi.

Stažení v Google Play

Google Maps

V našem výčtu navigací pro Android samozřejmě nesmí chybět ani klasika všech klasik – staré dobré Google Maps. Tato navigace od Googlu nabízí spoustu možností, co se týče navigace a plánování tras. Můžete si zde zjistit informace o dopravě i o jednotlivých bodech zájmu, přizpůsobit si aktuální trasu, a samozřejmě zde můžete také stahovat vámi vybrané oblasti pro orientaci v offline režimu.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.