Zavřít reklamu

Počasí za okny začíná konečně o něco více přát venkovním aktivitám, a to včetně všech možných výletů nejen do přírody. Právě na takovýchto výletech jistě řada z vás ocení ve svém mobilu mapy nejen pro pěší. V dnešním článku si představíme pět aplikací, které vám v tomto směru výborně poslouží.

Mapy.cz

Pokud rádi podporujete tuzemské tvůrce aplikací a zároveň pro váš smartphone hledáte opravdu kvalitní aplikaci, určitě byste měli vyzkoušet Mapy.cz. Tato ryze česká aplikace se může pochlubit kvalitním zpracováním, spolehlivostí, řadou užitečných funkcí i častými aktualizacemi. Mapy.cz nabízí funkci plánování tras, bohaté možnosti zadávání nejrůznějších podmínek, několik různých druhů zobrazení map a v neposlední řadě také užitečné funkce navíc, jako jsou tipy na zajímavá místa v okolí, propojení s katastrem nemovitostí, offline režim a řada dalších.

Stažení v Google Play

Locus Map 4

Locus Map je multifunkční navigace nejen pro pěší, kterou na svých výletech určitě oceníte. Kromě orientace v terénu vám aplikace Locus Map 4 pomůže s plánováním vašich tras, a to nejen pro chůzi, ale třeba také pro běh nebo cyklistiku. Samozřejmostí je možnost využití offline map, importu, exportu i sdílení tras, ale třeba také funkce pro hráče geocachingu.

Stažení v Google Play

Google Maps

V našem výběru nemohou pochopitelně chybět ani staré dobré Google Maps. V této populární aplikaci najdete spoustu nástrojů pro naplánovaní vaší trasy ať už v přírodě, nebo ve městě. Google Maps nabízí také možnost využití offline map, přidávání bodů na trasu, možnost zobrazení recenzí a komentářů k velké spoustě míst, a v neposlední řadě také různé režimy zobrazení map i propojení s celou řadou dalších aplikací a služeb od Googlu.

Stažení v Google Play

MAPS.ME

MAPS.ME je oblíbená aplikace, jejíž hlavním benefitem je možnost využívání offline map všeho druhu – uvítáte ji tedy zejména v oblastech s horším pokrytím signálem. Kromě navigace pro pěší nabízí tato aplikace také funkce pro řidiče či cyklisty, možnost detailního prohlížení jednotlivých tras, funkce pro objevování méně známých turistických cílů a míst a mnoho dalšího.

Stažení v Google Play

HERE WeGo

Aplikace HERE WeGo nabízí skvělé funkce pro cestování ve městech i mimo ně. V dobře vypadajícím uživatelském rozhraní vás čekají funkce, jako je hlasová navigace, možnost vytváření seznamů míst, podrobné plánování tras nebo třeba možnost stahování map pro použití v offline režimu. HERE WeGo nabízí také užitečné funkce pro řidiče.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.