Zavřít reklamu

komoot – hike, bike & run

S aplikací komoot pro Garmin můžete přistupovat ke klíčovým funkcím komoot přímo z vašeho zařízení Garmin. Snadno si nastavíte, najdete a projdete všechny své naplánované túry na několik klepnutí, můžete studovat přesné profily cesty, povrchu a převýšení a procházet všechny své kolekce přímo z vašeho zápěstí.

Stažení v Connect IQ

Maps4Garmin with meteorological radar
Aplikace s názvem Maps4Garmin dokáže přehledně a efektivně zobrazit vaši polohu na mapě. Nabízí možnost přibližování a oddalování mapy pro všechny typy hodinek Garmin. Pro předplatitele prémiové verze je zde k dispozici také povětrnostní radar.

Stažení v Connect IQ

Wikiloc Trails

Wikiloc je komunita outdoorových nadšenců, kteří zkoumají a vzájemně sdílejí miliony skvělých outdoorových tras pro pěší turistiku, cyklistiku a mnoho dalších aktivit. Díky aplikaci Wikiloc Trails můžete mít všechny tyto trasy přímo na vašem Garmin zařízení, kam si je můžete jednoduše odeslat z aplikace Wikiloc.

 

Stažení v Connect IQ

Find My Car

S aplikací Find My Car už nikdy nebudete bloudit při hledání místa, kde jste zaparkovali vaše auto. Po zaparkování spusťte aplikaci, uložte polohu vašeho vozidla, nastavte volitelný čas vypršení platnosti a pokračujte ve svém dni. Až bude čas odjet, aplikace vás navede zpět k vašemu vozu.

Stažení v Connect IQ

dwMap

Aplikace dwMap vám umožní stahovat a sledovat mapy tras na všech hodinkách včetně Venu, Vivoactive, Fenix a Forerunner. Vytvořte si trasu během několika sekund na webu https://dynamic.watch/ a hodinky ji automaticky stáhnou při dalším spuštění aplikace dwMap. Můžete také importovat vaše stávající trasy.

Stažení v Connect IQ

Dnes nejčtenější

.